yrsdtrdxtydyf

بازدید هیئت مدیره و مدیر عامل دارالشفای امام حسین (ع ) از خیریه های بوعلی و گلهای امام رضا(ع )به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری و پذیرایی از مددجویان عزیز این مراکز

 

همایش گلریزان سلامت دارالشفاء امام حسین(ع ) در مشهد مقدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دارالشفای امام حسین(ع ) همایش گلریزان سلامت با حضور نیکوکاران ، خیرین و فردوسی های مقیم مشهد برگزار شد.

این همایش که در تالار دانشجو واقع در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد مورد استقبال خیرین و همشهریان محترم مقیم مشهد قرار گرفت.

در ابتدای همایش مدیر عامل دارالشفا ضمن خوش آمد گویی به کلیه حضار هدف از برگزاری این همایش را اطلاع رسانی در رابطه با فعالیت های این مرکز خیریه در فردوس و منطقه اعلام کرد

سید مهدی علیپرست  یادآور شد کلیه درآمد این مرکز صرف امور خیریه و محرومین میشود و هیچ کس ذینفع نیست و رئیس اصلی دارالشفا آقا ابا عبدالله حسین (ع) هست.

در ادامه جلسه که با مجری گری سرکار خانم جلیلی بود از یکی از مراجعین دارالشفا که مشکل چشمی داشت دعوت به عمل آمد .

وی درباره خدماتی که این مرکز برایش انجام داده بود توضیحاتی ارائه داد که با  تشویق مهمانان روبرو گردید.

سپس جناب دکتر خوبان به عنوان سخنران همایش مطالبی را پیرامون کمک به همشهریان به ویژه محرومین با توجه به خشکسالی های اخیر ایراد نمود.

پس از ان کلیپی از فعالیت های دارالشفا نسبت به محرومین  پخش گردید که مراجعین تحت تاثیر قرار گرفتن.

در لابلای همایش نیز مراجعین از هنرنمایی گروه هنری نبوت که موجب شاد شدن فضای همایش شده بود استفاده کردن.

همچنین سرکار خانم جلیلی تعدادی مسابقه تحت عنوان تشخیص معانی کلمات لهجه فردوسی برگزار کرد که با استقبال حضار مواجه شد.

در پایان همایش نیز میهمانان از جشنواره غذایی گیپا که توسط جمعی از پرسنل دارالشفا برگزار شده بود و دارای غذاهای سنتی شهرستان فردوس از قبیل سرموک ، گیپا ، نان محلی و کلوچه محلی بود  بازدید کردند که با استقبال چشمگیر همشهریان قرار گرفت.

 همچنین کلیه میهمانان توسط آش نذری پذیرایی شدند.

به گزارش روابط عمومی دارالشفای امام حسین (ع) همایش شفایاوران حسینی در شهر آیسک برگزار شد.

در این همایش که از معتمدین شهر آیسک دعوت به عمل آمده بود گزارشی از فعالیت های دارالشفای ارائه شد.

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آقای گلی به عنوان مجری همایش برنامه را شروع و به معرفی مختصری از دارالشفا برای کسانی که اطلاعی از فعالیت های این بنای خیر نداشتند پرداخت.

در ادامه جلسه مدیر عامل دارالشفا ضمن خوش آمد گویی به کلیه حضار گزارشی از فعالیت های دارالشفا ارائه داد

سید مهدی علیپرست عنوان کرد که خیریه دارالشفا امام حسین (ع)  در کمک به بیماران محروم و سرطانی فعالیت دارد ودر ۹ماهه اول سال ۹۶ حدود۶۰۰۰نفر به این مرکز مراجعه وبالغ بر۱۸۰میلیون تومان مساعدت گردیده است این مرکز هیچ کمک دولتی دریافت نمیکندو توسط مردم و خیرین اداره می شود کلنیک مجهز دندانپزشکی و مرکز فیزیو تراپی مجهز و با ۳۰درصد تخفیف در خدمت عموم مردم می باشد طرح اینده این مرکز ساخت کلینیک تخصصی در ۴ طبقه با۲۶۴۰متر زیر بنا وهزینه تقریبی ۴ میلیارد تومان در دست اقدام می باشد که همت خیرین را می طلبد.

همچنین عنوان شد در نه ماهه نخست امسال تعداد 257 نفر از مردم محروم شهر آیسک به داارلشفا مراجعه که مبلغ 92،610،000 ریال به این عزیزان کمک شده است و همچنین از شهرهای سرایان و توابع نیز تعداد 1391 نفر مراجعه که مبلغ 525،825،000 ریال نیز به این عزیزان مساعدت شده است.

سپس حاج آقای عرب امام جمعه محترم آیسک به ایراد سخنرانی پرداخت و گفتند زمانی که میتوانید کمک کنید این کار را انجام دهید تا در آخرت که روز یوم الحسرت هست حسرت این کار را نخورید.

پس از صحبت های امام جمعه محترم آیسک حاج آقای آدمی به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) مولودی خوانی نمودند و در انتهای جلسه نیز  کلیپی از مراجعینی که به دارالشفا مراجعه می نمایند نیز پخش گردید که مورد استقبال حضار قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی دارالشفای امام حسین (ع) مدیر عامل دارالشفای به همراه جمعی از اعضای هیئت مدیره اقدام به ارائه گزارش فعالیت های دارالشفای امام حسین (ع) به نمازگزاران مساجد سطح شهر نمودند

در این جلسات ضمن ارائه گزارش خدمات و فعالیتهای دارالشفا کلیپی از یک نوجوان که بر اثر تصادف به کما رفته و پس از مساعدت های دارالشفا پس از 5 ماه از کما بیرون آمده و زندگی دوباره گرفته  نیز به نمایش گذاشته شده بود که با استقبال نمازگزاران روبرو گردید.