yrsdtrdxtydyf

بنیاد خیریه و دارالشفای امام حسین (ع) برگزارکرد

 همایش گلریزان سلامت

به گزارش روابط عمومی دارالشفای امام حسین (ع) صبح روز پنجشنبه 28 دی ماه 96  همایش گلریزان سلامت در محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد و با همکاری شبکه بهداشت و درمان ، فرمانداری ، هلال احمر و بسیج برگزار گردید که مورد استقبال کم نظیر بانوان شهرستان فردوس قرار گرفت.

 این همایش  ویژه بانوان و به منظور اطلاع رسانی از برخی مشکلات و بیماری های مختص زنان و همچنین گزارشی از فعالیت های دارالشفای امام حسین (ع) در حوزه کمک به محرومین و زنان سرپرست خانوار برگزار گردید.

مدیریت همایش را خانم معصومه سادات جلیلی برعهده داشت و در ابتدای همایش مدیر عامل دارالشفای امام حسین (ع) ضمن خوش آمد گویی به کلیه حضار محترم گزارشی از خدمات دارالشفای امام حسین (ع) به بانوان و به ویژه خانم های محروم و سرپرست خانوار ارائه داد.

در ادامه  خانم دکتر جاجرمی متخصص داخلی ، به یکی از بیماری های شایع در بانوان که همان دیابت هست اشاره نمود و روشهای پیشگیری از این بیماری  را ذکر کردند.

سپس چند نمایش طنز و  مسابقه جهت شاد نمودن فضای همایش برگزار گردید که با استقبال حاضرین روبرو گردید.

در ادامه کلیپی از فعالیت های دارالشفای امام حسین (ع) در بحث کمک به محرومین و همچنین اهداف پیش روی آن از جمله کلینیک تخصصی  آن پخش گردید.

 

سپس خانم دکتر لطف پور متخصص زنان و زایمان نیز در مورد انواع سرطان رایج در منطقه و به خصوص بانوان اشاره کرد که با وجود تمام شدن وقت و اصرار حضار زمان بیشتری به ایشان اختصاص داده شد.